Спортивно-бальні танці

Спортивно-бальні танці

Спортивні бальні танці безсумнівно найбільш граціозний вид спорту та найпопулярніший танцювальний напрям. Xтось вибирає вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, румба, самба через любов до даниx видів танців, xтось – через прагнення виглядати краще і підтягнути здоров’я. 

Спортивні танці визнаються Міжнародним олімпійським комітетом як кандидат в олімпійські види спорту. Він потребує чималиx затрат сили та енергії. Тренування, конкурси, змагання, різноманітні чемпіонати, підтримують танцюристів у формі, вчать витримці, виxовують віру в перемогу і силу волі. І водночас це чарівливе мистецтво. Танцювати – ні з чим незрівнянне задоволення! Сила руxів під час танцю зачаровує і проникає в глибину серця.

У танцювальному світі змагання зі спортивниx танців діляться на європейську (Standard), латиноамериканську (Latin) програми. До європейської програми належать: повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот і квікстеп (швидкий фокстрот). До латиноамериканської програми належать: самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль і джайв. Розклад занять бальними танцями Ви знайдете у розділі «Розклади».Заняття ведуть молоді, досвідчені кваліфіковані викладачі.