Про нас

Спортивно-танцювальний клуб АнДенс розпочав свою роботу у 2008 році.

За цей час ми завоювали довіру та любов львів’ян. Школа працює за напрямками:

  • спортивні бальні танці;
  • східні танці;
  • соціальні танці.

 

Також пропонуємо:

  • постановку весільного танцю;
  • постановку шоу-номерів;
  • індивідуальні заняття.

Кожен має змогу обрати найзручніший для себе час та місце занять – спортивно-танцювальний клуб АнДенс має 7 філій у всіх районах Львову. У планах – розширення мережі клубу з різноманітними танцювальними напрямами. Адреси філій – у розділі «Розклад занять».

Ми любимо свою справу і тому прагнемо дати учням якомога більше – не тільки вправне володіння своїм тілом та техніками танців, а і моральне задоволення від танців. Маємо особливий підхід до дітей – вчимо їх бути уважними, дружними, відповідальними, з повагою ставитися до інших. Це неодмінно сприяє гармонійному розвитку особистості.

Життя клубу. Спортивно-танцювальний клуб АнДенс є організатором всеукраїнських змагань з танців, у яких беруть участь представники всіх областей. Це всеукраїнські традиційні змагання на початку грудня «ЮНІ ЗІРКИ» та «ВЕСНЯНИЙ ВАЛЬС» у середині квітня. Учні нашого клубу неодноразово беруть участь і стають призерами міжнародних та всеукраїнських змагань. За 9 років нашої роботи ми здобули 946 призових місць у 135 змаганнях в Україні і за кордоном.

Наш клуб – це наша велика сім’я. Регулярно влаштовуємо виїзди у Карпати та на море з учнями клубу та тренерами, щоб додати ще більше фарб та яскравих емоцій у наше повсякденне життя.

Вік для заняття в нашому клубі не має значення, заняття розраховані на всіх. Протипоказань для занять танцями немає. Танці сприяють розвитку всіх груп м’язів, сприяють зміцненню серцево-судинної системи, а зміна видів навантаження позитивно відображається на працездатності та емоційному стані. Тож чому б не спробувати? Перше заняття безкоштовне. Обирайте зручний для себе час та місце і телефонуйте нам за номером ____________. Чекаємо на Вас!

 

 

 

 

 

Приєднуйся до АнДенс і ти!

 

Заповніть форму та відвідайте перше безкоштовне заняття